Top
لوسیون آفتاب نیوآ  Sun Protector Milk Carotene Spf6  و کیف رایگان

لوسیون آفتاب نیوآ Sun Protector Milk Carotene Spf6 و کیف رایگان

  • حاوی ویتامین E
  • SPF 6
  • حاوی عصاره‌ی هویج برای ایجاد رنگ برنزه‌ی طلایی رنگ
  • دارای فیلتر محافظ در برابر اشعه‌های UVA و UVB
  • جلوگیری از ایجاد چین و چروک عمیق
  • دارای چربی مناسب برای محافظت از پوست در برابر خشکی

قیمت: 52000 تومان

لوسیون آفتاب «Sun Protector Milk Carotene» از برند «نیوآ» (Nivea) با SPF6، انتخاب خوبی برای یک حمام آفتاب لذت‌بخش است. این لوسیون، حاوی عصاره‌ی هویج برای ایجاد یک برنزه‌ی طلایی‌رنگ و زیباست. در ترکیبات آن، ویتامین E وجود دارد که از ایجاد چین‌وچروک عمیق بر پوست جلوگیری می‌کند. نور مستقیم آفتاب، بر زیبایی و شادابی پوست تاثیر می‌گذارد؛ ازاین‌رو نیوآ برای محافظت بیشتر از پوست، فیلترهای UVA و UVB را به فاکتورهای این محصول اضافه کرده است. همچنین آفتاب باعث ازدست‌رفتن آب پوست و خشک‌شدن آن می‌شود که نیوآ برای جبران این حالت، چربی مناسبی به این محصول داده تا از پوست در برابر خشک‌شدن مراقبت به عمل آید. همین‌طور با افزودن عناصر آبرسان، رطوبت پوست را حفظ می‌کند.

بتا کاروتن، رنگدانه‌های قرمز ـ نارنجی است که در هویج وجود دارد. به‌کارگیری این رنگدانه در لوسیون نیوآ کمک کرده تا در برخورد با آفتاب، رنگ زیبایی به پوست منتقل شود. این ماده، یک آنتی‌اکسیدان قوی است که ضمن کمک به رنگ‌پذیری پوست، از تاثیر رادیکال‌های آزاد بر پوست و پیدایش علائم پیری جلوگیری می‌کند. برند نیوآ، این لوسیون را برای کمک به رنگی‌شدن پوست به شکلی زیباتر در ضمن محافظت از آن عرضه کرده است.

اگر می‌خواهید پوستتان برنزه‌ی طلایی‌رنگ با رنگ‌دانه‌های قهوه‌ای مایل به زرد شود، این لوسیون را خریده و ضمن دستیابی به مقصودتان، از پوست خود به شکل ایمن‌تری مراقبت کنید. همچنین رنگ‌گیری بدن با کمک این لوسیون از دوام بالاتری برخوردار خواهد بود.

نظرات کاربران

نظر بدهید