Top

مسواک برقی اورال-بی مدل Vitality D12.513w 3D White

استفاده از مسواک برقی‌های اورال-بی انتخاب مطمئنی برای شست‌وشوی دقیق دندان‌هاست. کاربرد ساده و آسان این نوع مسواک‌ها امکان صرف زمان مناسب برای مسواک زدن کامل دندان‌ها حتی در دورترین نقطه‌ی دهان را می‌دهد.

 

مسواک برقی اورال-بی Vitality 3D White


تاریخچه‌ی ساخت مسواک برقی به سال 1940 و کشور سوئیس بازمی‌گردد. دلیل اصلی طراحی آن، وجود کودکان و افرادی با ناتوانی‌های فیزیکی بود که قادر به استفاده‌ی صحیح از مسواک‌های معمولی نبودند. بیست سال بعد، یعنی در سال 1960، کشور امریکا به تولید این محصول در سطحی وسیع اقدام کرد؛ اما باز هم عده‌ی بسیاری از فواید استفاده‌ی این دستگاه بی‌اطلاع بودند و به واقع در یک یا دو دهه‌ی اخیر بود که مردم به مصرف این وسیله علاقه نشان دادند.
حفظ سلامت و بهداشت دهان و دندان امری بسیار مهم برای هر فرد و در هر سن است که توجه زیادی می‌طلبد.
در سال‌های اخیر، به دلیل تغییر نوع مواد غذایی مصرفی مردم و همچنین استفاده از مواد قندی مصنوعی، مواد خوراکی با رنگ‌های غیرمجاز و مصرف چای و کافئین به طور روزمره، احتمال آسیب‌رسیدن به دندان تا حد زیادی افزایش یافته است.
طبق بررسی بسیاری از پزشکان، علاوه‌بر کودکان درصد بالایی از بزرگسالان هم روش مسواک‌زدن صحیح را بلد نیستند و آمار بالایی نشان داده که تمیزکردن بین دندان‌ها، آن هم به طور کامل، دغدغه‌ی بسیاری از آن‌هاست. هر یک از ما با تصور درست مسواک‌زدن، در اکثر مواقع مسواک را در نزدیکی لثه می‌کشیم و به صورت ناخواسته، سبب آسیب‌رسیدن به لثه می‌شویم. همین امور باعث شده که مردم بیش از پیش، به خرید مسواک برقی علاقه نشان دهند.

شرکت OralB در سال‌های اخیر با تولید مسواک‌های برقی باکیفیت، گوی میدان را از رقیبان خود ربوده و با اختلاف بسیاری در بازار فعلی، حرف اول را می‌زند. Vitality 3D White یکی از مدل‌های پر طرفدار از همین کمپانی است که می‌خواهیم بیشتر راجع‌به آن صحبت کنیم.

 

طراحی و شکل ظاهری

 

همچون تمامی مسواک‌های برقی، Vitality 3D White نیز بدنه‌ای از جنس پلاستیک با طراحی ارگونومیک دارد که برای هر سایز دست مناسب بوده و شکل ظاهری و رنگ آن به گونه‌ای است که هم برای مصرف خانم‌ها و هم برای مصرف آقایان مناسب است.
در قسمت سر این دستگاه، قسمت میله‌ای شکلی وجود دارد که سری مسواک روی آن قرار می‌گیرد و ویبره یا همان لرزش نیز از همین قسمت به سری منتقل می‌شود.

 

عملکرد و کاربرد

 

این مسواک در زمان تولید و در جعبه‌ی خود تنها با سری سفیدکننده معرفی شده است و حتی از نام آن نیز می‌توان این موضوع را فهمید؛ اما این امر به این معنا نیست که سری‌هایی با قدرت پاک‌کنندگی بالا یا مخصوص دندان‌های حساس روی آن سوار نمی‌شوند.
درحالیکه شدت لرزش و چرخش این دستگاه، مطابق با آن سری است که خود شرکت برای آن در نظر گرفته و از تست آن رضایت بیشتری داشته است.


نحوه‌ی شارژشدن این دستگاه از طریق پایه‌ی شارژی است که برایش در نظر گرفته شده و شباهت بسیاری به شارژرهای القایی ماشین‌های اصلاح دارد. همانند تمامی مسواک‌ها برای استفاده از دستگاه، باید آن را به مدت 16 تا 20 ساعت شارژ کرد که مصرف‌کننده را حدود 6 الی 7 روز، از شارژ مجدد بی‌نیاز می‌سازد.

افراد بسیاری برای خرید مسواک‌های برقی، این سوال برایشان مطرح می‌شود که آیا مصرف این دستگاه برای دو یا چند نفر با سری‌های مختلف ممکن است یا خیر؟ پاسخ این سوال مثبت است؛ چراکه سری‌های این مسواک تعویض‌شدنی هستند و مشکلی برای استفاده‌ی کاربران مختلف وجود ندارد.

 

لینک خرید مسواک برقی:

 

مسواک برقی اورال بی