Top

آیفون SE 2


بر اساس گزارش سایت Forbes آیفون SE 2 به احتمال قوی صفحه نمایش کم‌حاشیه خواهد داشت. خبر دیگر این است که آیفون SE 2 احتمالا به فیس آیدی مجهز شود.

 

iphone SE 2


تا امروز شایعه‌های مختلفی درمورد نسل جدید آیفون SE مطرح شده است که می‌توان از مهم‌ترین ویژگی‌های احتمالی این گوشی، به بهره‌مندی از صفحه نمایش کم‌حاشیه اشاره کرد. حالا به استناد گزارش جدید Forbes بهره‌مندی آیفون SE 2018 به صفحه نمایش کم‌حاشیه و فیس‌آیدی تقریبا قطعی است.

این موضوع می‌تواند برای بعضی از طرفداران اپل به ویژه علاقمندان به خرید گوشی آیفون SE جدید، خوش‌حال کننده ای باشد. اگر این پیش‌بینی‌ها درست از آب درآیند، آیفون SE 2 تا حدی شبیه به آیفون X خواهد بود.گفته می‌شود آیفون SE 2 پنل پشتی تمام شیشه‌ای دارد و از شارژ بی‌سیم بهره می‌برد.

این درحالیست که آیفون SE فعلی به پنل پشتی آلومنیومی مجهز شده است. به همین دلیل اپل نمی‌توانست قابلیت شارژ بی‌سیم را در این گوشی مهیا کند. درمورد طراحی گوشی جدید اپل، تصویری از محافظ شیشه‌ای کامل صفحه نمایش منتسب به iPhone SE 2 منتشر شده است.هنوز اطلاعات زیادی درمورد مشخصات آیفون SE 2 در دست نیست. با این حال گفته شده این گوشی از تراشه مشابه A10 در آیفون ۷ بهره می‌برد.

هم‌چنین شایعه‌هایی از حذف شدن جک ۳.۵ میلی‌متری خروجی صدا شنیده شد. تا قبل از معرفی و رونمایی آیفون SE جدید شایعه و خبرهای ضد و نقیضی منتشر می‌شود. با این حال شما درمورد موفقیت آیفون SE چه فکر می‌کنید؟ طبق گزارش‌های منتشر شده، آیفون SE جدید چقدر برایتان هیجان‌انگیز است؟

 

منبع: ّForbes