نوشته های وبلاگ


چرا فروش آنلاین در چند سال اخیر با استقبال زیاد مواجه شده است؟

چرا فروش آنلاین در چند سال اخیر با استقبال زیاد مواجه شده است؟

به جرات می توان گفت در عصر تکنولوژی موبایل و اینترنت جزء جدایی ناپذیر  زندگی ما شده است و بسیاری از جوانب زندگی ما را تحت تاثیر خود قرار داده  است. فروشگاه های آنلاین یکی از پیشتازان این عرصه بوده است. به عنوان مثال  فروشگاه آمازون توانسته در 20 سال اخیر تنوع بی شماری از محصولات را در  دسترس کاربران خود قرار دهد. در ایران نیز فروشگاه های آنلاین سهم به سزایی  از تنوع کالا و خدمات را به خود اختصاص داده اند.

تاریخچه کاپوچینو

تاریخچه کاپوچینو

محبوبیت کاپوچینو در آمریکا در دهه ۸۰ میلادی آغاز شد و این مسئله باعث شد  برخی افراد فکر کنند که کاپوچینو یک نوشیدنی “جدید” است. با این حال قدمت  کاپوچینو به صدها سال می رسد و نسل های مختلف در ایتالیا و قاره اروپا از  ان لذت برده اند.

معرفی شرکت علی کافه Alicafe

معرفی شرکت علی کافه Alicafe

علی کافه Alicafe یکی از برند های مهم و معروف قهوه فوری حداقل در ایران  و خاور میانه به حساب می آید که با محصولات متنوع خود مورد استقبال دوست  داران قهوه قرار گرفته است.محصولات این شرکت علاوه بر قهوه بر پایه چای نیز طراحی شده است و همین  موضوع باعث گستردگی محصولات این شرکت شده است که می توان مهمترین و  معروفترین نوع محصول این شرکت را علی کافه بلک گلد را نام برد.

قهوه استارباکس

قهوه استارباکس

استارباکس یکی از شناخته‌شده‌ترین کافی‌شاپ‌های جهان است  که با بیش از ۱۹هزار شعبه در ۶۰ کشور٬ بزرگ‌ترین کافی‌شاپ زنجیره‌ای در  جهان به شمار می‌آید. در ایران به دلیل قطع روابط تجاری با ایالات متحده  آمریکا، استارباکس هیچ شعبه‌ای ندارد.