مجله دیجی پرشین


مبین‌نت از شبکه 5G خود رونمایی کرد؛ احتمال عرضه عمومی در خرداد ماه

مبین‌نت از شبکه 5G خود رونمایی کرد؛ احتمال عرضه عمومی در خرداد ماه

صبح امروز مبین نت از شبکه 5G PWA خود با حضور وزیر ارتباطات رونمایی  کرد. این سرویس در حال حاضر در محل خبرگزاری ایرنا و سازمان فناوری اطلاعات  شهرداری تهران تعبیه شده و مدیر عامل مبین نت از احتمال عرضه عمومی این  سرویس به مردم در خرداد ماه خبر داد.  در این مراسم وزیر ارتباطات  با اشاره به اشتباهی که در خصوصی سازی مخابرات در سالهای گذشته رخ داده  تاکید کرد که توسعه اینترنت ثابت به همین دلیل انحصارگرایی‌های مخابرات در  کشور دچار عقب ماندگی شده است: «البته از دل خصوصی سازی مخابرات شرکتی چون  همراه اول متولد شد که همین شرکت هم اگر رقبایش وجود نداشتند به این پیشرفت  نمی‌رسید. اساسا رقابت باعث پیشرفت خواهد شد. این اشتباه در خصوصی‌سازی  مخابرات و واگذاری داکت‌ها و سیم‌های مسی که جزو انفال عمومی است شکل گرفت و  سعی داریم تا این موضوع را در همین دولت و با کمک مجلس جبران کنیم.»

چرا فروش آنلاین در چند سال اخیر با استقبال زیاد مواجه شده است؟

چرا فروش آنلاین در چند سال اخیر با استقبال زیاد مواجه شده است؟

به جرات می توان گفت در عصر تکنولوژی موبایل و اینترنت جزء جدایی ناپذیر  زندگی ما شده است و بسیاری از جوانب زندگی ما را تحت تاثیر خود قرار داده  است. فروشگاه های آنلاین یکی از پیشتازان این عرصه بوده است. به عنوان مثال  فروشگاه آمازون توانسته در 20 سال اخیر تنوع بی شماری از محصولات را در  دسترس کاربران خود قرار دهد. در ایران نیز فروشگاه های آنلاین سهم به سزایی  از تنوع کالا و خدمات را به خود اختصاص داده اند.

تاریخچه کاپوچینو cappuccino

تاریخچه کاپوچینو cappuccino

محبوبیت کاپوچینو در آمریکا در دهه ۸۰ میلادی آغاز شد و این مسئله باعث شد  برخی افراد فکر کنند که کاپوچینو یک نوشیدنی “جدید” است. با این حال قدمت  کاپوچینو به صدها سال می رسد و نسل های مختلف در ایتالیا و قاره اروپا از  ان لذت برده اند.

معرفی شرکت علی کافه Alicafe

معرفی شرکت علی کافه Alicafe

علی کافه Alicafe یکی از برند های مهم و معروف قهوه فوری حداقل در ایران  و خاور میانه به حساب می آید که با محصولات متنوع خود مورد استقبال دوست  داران قهوه قرار گرفته است.محصولات این شرکت علاوه بر قهوه بر پایه چای نیز طراحی شده است و همین  موضوع باعث گستردگی محصولات این شرکت شده است که می توان مهمترین و  معروفترین نوع محصول این شرکت را علی کافه بلک گلد را نام برد.

تاریخچه قهوه استارباکس

تاریخچه قهوه استارباکس

استارباکس یکی از شناخته‌شده‌ترین کافی‌شاپ‌های جهان است  که با بیش از ۱۹هزار شعبه در ۶۰ کشور٬ بزرگ‌ترین کافی‌شاپ زنجیره‌ای در  جهان به شمار می‌آید. در ایران به دلیل قطع روابط تجاری با ایالات متحده  آمریکا، استارباکس هیچ شعبه‌ای ندارد.

درباره‌ی مجله دیجی پرشین
مجله دیجی پرشین به بررسی اخبار تکنولوژی و محصولات جدید می پردازد.
اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...